Home

Lila akác nyugdíjas klub

Nagykozár Község - Lila Akác Nyugdíjas Klu

 1. Községünkben a nyugdíjas klub 1997. március 8-án alakult 25 fővel. Klubtagjaink közül 17-en 1998-ban dalkört alakítottak hegedű kísérettel, mely a mai napig fennmaradt. A Lila Akác nevet 2004-től viseli nyugdíjas klubunk. 2005 októberében csatlakoztunk a Baranya Megye-i. Népfőiskolai Egyesülethez
 2. den kedd este találkoznak a klubban
 3. 1975-ben alakult meg a helyi nyugdíjas klub. Első klub vezető Szabóné Buzás Mária az akkori Művelődési Ház igazgatója volt. Kezdetben a létszám kb. 30 fő volt. 1979-től Dobó Ilona, majd Hangodi Gáborné, ismét Buzás Mária és 1998-óta Kiss Csabáné vezeti a csoportot. Céljaink: hagyományőrzés, a régmúlt eseményeinek megőrzése, az idősek felkarolása, betegek.
 4. 2016.04.14. Bősárkány - Örökifjak KI-MIT-TUD FesztiváljaSzervező: Bősárkány község Önkormányzata és aGyőr-Moson-Sopron Megyei Pannon Nyugdíjas EgyesületHely..
 5. Szeretnéd, ha a kerület lakói tudnának szolgáltatásaidról, termékeidről, boltodról, vendéglátó-helyedről? Hirdess nálunk! Meglásd, egyáltalán nem drága - és megéri
 6. Lila Akác Nosztalgia klub Időpont: szombat 14,00 (két hetente) Helyszín: B. épület /2 terem Leírás: Egy nagyon vidám nyugdíjas klub. Minden második héten találkoznak, megünneplik egymás névnapját, születésnapját
 7. t a román és a magyar állam finanszírozta. Címkék

Lila Akác Nyugdíjas Klub - Posts Faceboo

Lilaakác Nyugdíjasklub Tóalmás Tóalmás Község honlapj

10. Acsalag Lila Akác Nyugdíjas Klub - jelenet - YouTub

 1. Lila Akác nyugdíjas klub: ÁMK Kiss József Közösségi Ház és Könyvtár 3450 Mezőcsát, Szent István u.21: Országos Dohányzás Leszokás Támogatási Központ: Országos Dohányzás Leszokást Támogatási Módszertani Központ 1026 Budapest, Passaréti út 1. Szakszerű Dietetikai Tanácsadá
 2. Lila Akác Nyugdíjas Klub. Gönyűi Nyugdíjasklub. ALTENPFLEGE - Leitmesse der Pflegewirtschaft. Erzsébet Gondozóház. Nyugdíjas Klub - Farkasd. Seniorplus Expo. Öszirózsa -nyugdíjas klub Köhidgyarmat -JDS Kamenny Most. Számolj Magadért. Carehomenet. Proxelan. Nyugdíjasok, 50 felettiek közössége
 3. Akác Lila fent van a Facebookon. A Facebookhoz csatlakozva tarthatod a kapcsolatot Akác Lila nevű ismerősöddel és másokkal, akiket már ismersz. A Facebook a megosztás örömét adja, így teszi a világot..

LILA AKÁC NYUGDÍJAS KLUB - 15

 1. Rémi Ilonka néni, a Lila-Akác Nyugdíjas Klub, az Együtt Egymásért Nyugdíjas Klub, az Aranyesõ Nyugdíjas Klub. Ezen a jeles napon került kiosztásra a Zöldség, gyümölcs, virág kiállítás díjazottjainak is az ajándék. A program sza-badtéren folytatódott, Mihalik Misi bácsi által készített Aranypajzsos nõ szob
 2. A városnapi programok sorában délelőtt veterán autós és motoros felvonulás, a Lila Akác Nyugdíjas Klub műsora, gyermekműsor és ugrálóvár várja a családokat, ekkor veszi kezdetét a hagyományos főzőverseny is. A zenei fellépők sorát könnyed táncdalokkal Peter Sramek nyitja meg, kora délután az Agyagbanda húzza a.
 3. Ünnepelt a Lila Akác nyugdíjas klub A kerepesi Faluház nagytermében kedves eseményre meghívott vendégek érkeztek január 26-án délután 4 órár a. A Lila Akác Nyugdíjas Klub legidõsebb férfi tagját, Mihalik Józsefet 90. születésnapján köszöntötték az egybegyûltek ajándékkosárral, virágcsokorral és tortával

Nyugdíjas Klub Kossuth Művelődési Közpon

Kártyától a hagyományőrzésig BOO

DunaMédia - Újra együtt a Lila Akác Nyugdíjas Klub Faceboo

Lila Akác Nyugdíjas Klub farsangja. Posted on 2019-02-14 By DunaMédia. Több . Tököl magazin; Asszonybál 2019. Posted on 2019-02-14 By DunaMédia. Több . Sziget Magazin; SzKSK - Telekom-Veszprém u21 összefoglaló . Posted on. 5.Lila Akác Nyugdíjas Klub Egyesülete. 2367 Újhartyán, Pilisi u. 57. Adószám: 18291812-1-13 . 6.Nemzetiségi Hagyományok Háza Kultúrközpont Egyesület. 2367 Újhartyán, Újsor utca 3. Adószám: 18735594-1-13 7.Sportolj 6 lábon Egyesület. 2367 Újhartyán, Jókai Mór utca 5. Adószám: 18943148-1-1 Lila Akác Idősek Klubja- Kéknefelejcs Dalkör- Sopron. Labdarózsa Nyugdíjas Klub- Himod. Hagyományőrző Vadgesztenye Nyugdíjas Klub - Osli. Idősbarát Egyesület- Tőzike Énekkar- Répceszemere. Hajnalcsillag Dalkör- Kapuvár . Zárószó- közös éneklés. Belépés díjtalan KLUBOK Lila Akác Nyugdíjas Klub Mozgáskorlátozottak Egyesülete Õszirózsa Nyugdíjas Klub VI. 12. szerda VI. 7, 21. péntek 14 VI. 2. vasárnap 14 VI. 4. kedd 15 00 00 00 Csepel-sziget Baráti Társaság Német Nemzetiségi Klub VI. 9. vasárnap 14 VI. 19. szerda 17 00 00 10 VI. 16. vasárnap 14 00 00 2013. JÚNIUSI Mezőcsáti Lila Akác Nyugdíjas Klub és Énekkar Mezőcsát Lila akác Pénzes János, Gere Lajosné, Gere Lajos, Papp József, Fekete Barnabás Pálházai Körzeti Alapszolgáltatási Központ Pálháza Őszi napfény Magyari Gusztávné, Kovács Gyuláné, Molnár Józsefné, Géczi Béláné, Gazsi Istvánn

Újhartyánért Lila Akác Nyugdíjas Klub. Radóczy Károlyné (Lányi Ilona) Tiszteletbeli polgár Dr. Sásdi Antal. Díszpolgár - 2009. évben. Újhartyánért - Tiszteletbeli polgár Dr. Svébis Mihál Ahogyan azt Garzóné Terike, a Lila Akác Nyugdíjas Klub vezetője június 9-én ígérte, ma ismét találkozhattak a klubtagok. A járványhelyzet enyhülése így idén nyáron már második alkalommal tette lehetővé, hogy a klub közösen ünnepelhesse a születésnaposokat, és emellett a férfiakat

Erdélyi Magyar Néppárt - Marosvásárhely: fogadták a

Video: Idősklubok Soproni Szociális Intézmény - SOSZ

Lila Akác Nyugdíjas Klub 2013 Ki mit tud? nyertes - YouTub

Mezőcsáti Lila Akác Nyugdíjas Klub és Énekkar Mezőcsát Lila akác Pénzes János, Gere Lajosné, Gere Lajos, Papp József, Fekete Barnabás 54 Pálházai Körzeti Alapszolgáltatási Központ Pálháza Őszi napfény Magyari Gusztávné, Kovács Gyuláné, Molnár Józsefné, Géczi Béláné, Gazsi Istvánné 5

A Deák-Szinyéri Csilla vezette, 2005-ben alakult 15 tagú Bánhorváti Népdalkör erdélyi népdalcsokrot hozott, a Pénzes János vezetésével 1997. óta működő mezőcsáti Lila Akác Nyugdíjas Klub tagjai pedig vidám népdalegyveleggel emelték a hangulatot, a tíz éve létrehozott rudabányai Rozmaring Asszonykórus két vegyes. Itt tartja foglalkozásait: a Lila Akác Nosztalgia klub, Folton-Folt Szakkör, Klasszikus balett, Zenés női torna, Társastánc tanfolyam, , Patkós Irma Művészeti Iskola, , Bélyeg és éremgyűjtők, Vöröskeresztes véradások. Kaszinó: A polgári házból felújított épület a Felház u.62.szám alatt található

Támogatójegy is kapható lesz. A jegyeket a Polgármesteri Hivatalban, a Mesevár Óvodában, a Művelődési Házban, a Községi Könyvtárban, a Táborhely recepcióján, a Lila Akác Nyugdíjas Klub vezetőjénél és a Dreher Sörözőben lehet megvásárolni 2018. augusztus 14-től Lila Akác Nyugdíjas Klub Tóalmás. Terra-21 Kft. MNGSZ. Budapest és környéke Régió különdíjat kapott: Méregkeverők. KAPCSOLAT. Esterházy Barokk Ételfőző Fesztivál Klötzl Géz Vendégszereplőként a soproni Lila-Akác Nyugdíjas Klub lépett fel verssel, énekekkel, melyet gitár kísérettel adtak elő. Vidám közös éneklés alakult ki. Lakóink is szívesen vállalták a szereplést; verseltek, énekeltek, nagyon ügyesek voltak, még csak nem is izgultak 25 éves a Lila akác nyugdíjas klub - Ajka TV 2019.04.01. április 1, 2019 ajkatvls Hozzászólás. Élő adá

 1. Julianna, az Őszirózsa Nyugdíjas Klub elnöke, Fóthy Erzsébet, a Ragádi Kulturális, Városszépítő és Családsegítő Egyesület elnöke, Garzó Andrásné, a Lila Akác Nyugdíjas Klub vezetője, Kada Szabó Éva, a Kada Hajszalon tu-lajdonosa, Keller Tamásné dr. gyógyszerész, a Melissa Gyógy-szertár vezetője, Kosináné dr
 2. t bordalokkal szórakoztatta a közönséget
 3. MEFI által ajánlott programok . Alkohol Problémákkal Élők Családtagjainak Klubj
 4. A Lila Akác nyugdíjas klub idén is megünnepelte a Nemzetközi Nőnapot. Az ünnepségre csaknem 100 nyugdíjas hölgy volt hivatalos, a helyszínt a Sárgaház biztosította. A 36 éve működő szervezet vezetője, Garzó Andrásné Terike üdvözölte a vendégeket, a hölgyeken kívül,.
 5. Az Aranypáva a Lila Akác klubban 2020-01-24 ajkaiszo 0. Január 21-én a Magyar Kultúra Napját ünnepelték a Lila Akác Nyugdíjas Klub tagjai, ez alkalommal . A kultúra nem létezhet értő befogadó nélkül 2020-01-24 tisler anna 0
 6. Itt tartja foglalkozásait: a Lila Akác Nosztalgia klub, Folton-Folt Szakkör, Klasszikus balett, Zenés női torna, Tinitorna, Hangtársulat, Színjátszó kör, Angol és német nyelvtanfolyamok, Társastánc tanfolyam, Kubai Salsa tánctanfolyam, Patkós Irma Művészeti Iskola, Szolnoki Wing Tsun Kung-Fu Egyesület, Bélyeg és.
Mezőcsáti Közösségi Ház és Könyvtár - Publicaciones | Facebook

Hétfőtől fokozatosan, ütemezetten nyitnak meg a kerületben a nyugdíjasok, idősek számára nappali ellátást biztosító klubok. Fontos azonban, hogy csak a megfelelő óvó-védő szabályok betartása mellett veheti mindenki igénybe a szolgáltatásokat Lila Akác Dalkör Alibánfa Nefelejcs Nyugdíjas Klub Zalaegerszeg Hastánc csoport Bak az ifjúsági csoport táncos lányainak meglepetés tánca 1800 Vásárfia - A Holló Együttes jelmezes, zenés gyermekműsora, nem csak gyerekeknek! 1900 BOHÉM NAGYZSOLÓ, A 2006-OS ÉV POP-MULATÓS FELFEDEZETTJ

A kulturális gálaműsor valamennyi szereplőjének, közreműködőjének ezúton mond köszönetet a NYOSZ Elnöksége: a budapesti 13. kerületi csengetyűs nyugdíjasoknak, Hani Jánosné versmondónak Győrből, a szombathelyi Dalkommandó könnyűzenei formáció tagjainak, az acsalagi Lila Akác Nyugdíjas Klub humor-brigádjának, a Bolero Szenior Táncklub tagjainak. Átadták a kézilabda csarnokot Ma délután ünnepélyes keretek között vehették birtokukba a sportolók a Temesvári utca 5. szám alatt épült kézilabda csarnokot. A beruházás során egy modern,.. Keresse meg a Utazási iroda közeli Taksony legjobb címei. Tekintse meg a különböző helyeket, valamint a térképeket, értékeléseket, nyitvatartási időket, fényképeket, videókat, a választékban szereplő cégek pénzügyi adatai és egyéb részletei 929 találat a keresésre. Infobel Magyarorszá Keresse meg a Utazási iroda itt: Szigetszentmiklos legjobb címei. Tekintse meg a különböző helyeket, valamint a térképeket, értékeléseket, nyitvatartási időket, fényképeket, videókat, a választékban szereplő cégek pénzügyi adatai és egyéb részletei 17 találat a keresésre. Infobel Magyarorszá

Nyugdíjas klubok hungarian Free capacity : Reviews ; Residential care home. Lila Akác Idősek Háza Idősek Klubja Bodajk. 0 review . ID: 2545 Az alapítvány célja az idõskorúak ápolásán, gondozásán, egészségügyi ellátásán, elhelyezésén keresztül megvalósuló szociális tevékenység.. Havonta egy alkalommal, a Lila Akác Idősek Klubjában, munkatársaink közreműködésével, segítségével szerveződnek a klub programjai, melyek a szabadidő hasznos eltöltését, hagyományőrzést, izoláció elkerülését célozzák meg. A Klub működési forrását adományokból és a klubtagok felajánlásaiból biztosítjuk Lila Akác Nyugdíjas Klub és a Gerlice Néptáncegyüttes műsora. 13.00 óra Főzőverseny eredményhirdetése Zsűri elnöke: Bede Róbert, a Paprika TV mesterszakácsa 14.00 óra Parasztolimpia: népi, paraszti munkák ügyességi versenye 15.00 ór Lila Akác Idősek Klubja: klub: klub: idősek : 20/4873127: Sopron: Major köz 3. Lila Akác Idősek Klubja Kéknefelejcs Dalköre: kör: zene: kóruséneklés: 20/4873127: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. LIONS-Club Sopron Közhasznú Egyesület.

3. 2019-ben Mezőcsát Város Önkormányzata a Lila Akác Nyugdíjas Klub tagjaként és a Lila Akác Hagyományőrző Népdalkör művészeti vezetőjeként a Közösség Szolgálatában Mezőcsátért elismerő oklevelet adományozta. lila akác, önkormányzat lila, tag lila Malomvölgyi Nyugdíjas Klub Lovas Idős klub (Magyarország) Idős klub. Leírás A helyi igényeknek megfelelő közösségi programokat szervez, Lila Akác Idősek Háza Idősek Klubja Bodajk Idős klub (Magyarország) Idős klub. Leírás Az alapítvány célja az idõskorúak ápolásán,. Hosszú idő után először találkozhattak zárt térben a Lila Akác Nyugdíjas Klub tagjai. Ma a Városi Könyvtár és Közösségi Házban az elmúlt hónapok ünnepeit is igyekeztek bepótolni. Garzó Andrásné Terike, a klub vezetője elmondta, a tagok mosolygósan, nagy örömmel gyűltek össze újból Lila akác - Lila akác (1914 május 1).avi. Lila ákác (1934) Lila akácok. 1934. Lila akác. 17 Lilaakác Nyugdíjas Klub Jelenetek Acsalag. Japánban a csodálatos Ashikaga virág parkban nyílik a lilaakác/gyönyörű pánsíp zenével/Í. Ezúttal a baracsi faluház nagytermében a házigazda baracsi Vadalmafa Népdalkör mellett a kisapostagi Lila Akác, a kunszentmiklósi Szappanos Lukács, a Sárosdi Népdalkör, a Hantosi Férfi Dalárda, a nagyvenyi­mi Aranydaru, a Hantos-sárosdi Retye-Rutya és a kissolti Nyugdíjas Dalkör tagjai léptek színpadra

Szigetszentmiklósi Lila Akác Nyugdíjas Klub adó 1%

Lila Akác Nyugdíjas Klub - tánc Őszirózsa Nyugdíjas Klub - ének Sziget Dance TSE : 16.00 Bemutatkozik: Macedónia Makedón táncház - Közreműködnek a Tököli Délszláv Nemzetiségi Táncegyüttes tagjai Sziget Színház operett műsora Venczli Alex - ének Patty - ének : 17.00 Wolf Kati koncert : 18.00 Utcabál - Benetton Ban 1200 céget talál nyugdíjas kifejezéssel kapcsolatosan az Arany Oldalak cégkereső adatbázisában

Magányosok, egyedülállók klubja. Nagyon rossz egyedül. azért (is) hoztam létre ezt a csoportot, hogy összegyűljünk itt, s akár a csoprton belül, akár programok Az elegáns, kényelmes Lila Akác Vendéglő Panzió a Királyi Város, Esztergom üdülőövezetében, a Duna vonalában, a Bazilika és a Mária Valéria Híd közelében várja Önt és kedves családját. Bővebbe Ételosztást tartottak ma a Vöröskereszt szigetszentmiklósi irodájában. A pünkösdi hétvége előtti segítséget - a Szigetszentmiklósi Család- és Gyermekjóléti Központ ajánlása alapján - rászoruló..

A Lila Akác nyugdíjas klub idén is megünnepelte a Nemzetközi Nőnapot. Az ünnepségre csaknem 100 nyugdíjas hölgy volt hivatalos, a helyszínt a Sárgaház biztosította. A 36 éve működő szervezet vezetője, Garzó Andrásné Terike üdvözölte a vendégeket, a hölgyeken kívül,.. Kedves Látogató Szigetszentmiklós város hivatalos oldala. 4 de junio ·. Ma, a Nemzeti Összetartozás Napja alkalmából a Szigetszentmiklósi Képviselő-testület megemlékezésre várta a Lakosokat. Az emléknap nevét viselő Nemzeti Összetartozás Parkban testvérvárosunk, Gyergyószentmiklós delegációját, Len Emil Balázs alpolgármestert és. Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy a Szent Miklós út 16. szám előtti csőtörés munkálatai tovább folytatódnak. A Fővárosi Vízművek nappalos műszakban dolgozó kollégái elhagyták a helyszínt, de.. Júniusi klubnapunk a hallás jegyében telt. Bozzai Andrea prevenciós szűrés koordinátor volt a vendégünk, aki a Widex hallásstúdióból látogatott el hozzánk.. Szép számmal gyűltünk össze. Klubtagjainkon kívül a kerületi nyugdíjas klubokból, (Lila Akác és Őszirózsa idősek klubja, Wekerlei Gondozási Központ) is jöttek érdeklődők

Lila Akác Alapítvány elnök Családsegító Szolgálat vezetó Bodajkért Közalapítvány elnök Múvészetért Közalapítvány elnök könyvvizsgáló fogszakorvos háziorvos római katolikus plébános református lelkész Nyugdíjas Klub vezetó Mozgássérültek Egyesülete elnök Helytörténeti Egyesület elnök Gazdakör vezetó. A nyugdíjas fogyasztói kosárral számított árindex az általános indexnél is nagyobb mértékben nőtt, és februárban az előző év azonos hónapjához viszonyítva elérte a 6%-ot. A fogyasztói árak az év első két hónapjában 5,7%-kal haladták meg az előző év azonos időszakában regisztrált értéket. A Önkormányzat 2014-2019. Nemzetiségek. A KERÜLET MŰKÖDÉS

Jó kapcsolatot ápolnak térségünk nyugdíjasai Lakihegy Rádi

Sok százezer hazai tévéző várhatóan leül majd a fináléra, megnézni, hogy belecsap-e egy meteor a Lila Akác közbe, elégetvén a pletykás háziasszonyokat, vagy kiderül-e Bree-ről, hogy valójában űrlény. Hol, mikor? TV2, 2012 ősze, november körül.-----12. Maradj talpon 15 40 A Napsugár Nyugdíjas Klub kórusának dalcsokra 15 50 Eredményhirdetések, díjak és elismerések átadása 1600 A Vinári Lila Akác műsora 17 00 Suha Árpád zenél 17 15 Tombola 17 30 Free Time Band 18 45 Kajárpéci Otelló vásári tragédia 19 45 Dolche Duetto Kiss Éva Evelin és Pankotay Péte 212 céget talál szociális otthon kifejezéssel kapcsolatosan az Arany Oldalak cégkereső adatbázisában

Nőnapi ünnepséget tartott a Lila Akác Nyugdíjas Klu

A Lila Akác Nyugdíjas Egyesület 2004-ben alakult, tevékenyen közreműködik a település ügyeinek intézésében. Az Együtt Egymásért Nyugdíjas Egyesület 2005-ben született, részt vesz a város kulturális életében és idősgondozási feladatokat is ell át Március 14-én, 19 órakor Szép Ernő: Lila akác - szerelmes história Beregszászi Illyés Gyula Nemzeti Színház Jegyárak: felnőtt, diák - nyugdíjas A Buda Környéki Televízió médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Magyar Média Mecenatúra program keretében támogatja email. +36 1 2460880. Adószám: 18731813-1-07. Cím: 8089 Vértesacsa, Ady Endre u. 10. (Fejér megye) Tevékenységi kör: Szociális. 1% felajánlás a (z) Szülők Háza Alapítvány részére! Felajánlom Lila Akác Idősek Otthona. Szociális ellátás, idősgondozás, ápolás, idősek otthona. Nyugdíjas otthon. Hirdetés $$ Edelényi Szociális Szolgáltató Központ. szociális ellátás. Támogató klub $$ Gondozási Központ. Szociális és egészségügyi ellátás, gondozás. 8500 Pápa Barát u. 11

Mezőcsát Kultúrájáért Alapítván

Mozgalmas tavasznyitó Kispesten. 2016. április 1. Kispest lámpásai a Láthatár Bolttal közösen kerestek fel nyugdíjas klubokat március 9-én és 10-én. Felkeresték a Kertvárosi Gondozási Központot, a Lila Akác Gondozási Központot, valamint a Wekerlei Gondozási Központot laegerszegi Honvéd Klub Ének-kara, a szintén megyeszékhelyi Õszirózsa Nyugdíjas Klub Dal-köre, a letenyei Mákvirág Nép-dalkör és a Kiskanizsai Polgári Olvasókör Árvácska Dalkör. Fityeházáról a Hagyományos Népdalkör, Alibánfáról a Lila Akác Dalkör, valamint a Lak-hegyi Daloskör mutatta be tudását. Gál Emese és Ert Koppány Motoros Klub: PaskoN: 0: 7 év 8 hónap: Civil szervezetekre vonatkozó határozatok, közlemények: Kontroll-C Fogyasztóvédelmi Egyesület: PaskoN: 0: 7 év 8 hónap: Civil szervezetekre vonatkozó határozatok, közlemények: Kontroll-C Fogyasztóvédelmi Egyesület: PaskoN: 0: 7 év 8 hónap: Civil szervezetekre vonatkozó.

Január végén a pártban érvényesülő javító és újító szándék vezetett az Erdélyi Magyar Néppárt rendkívüli országos küldöttgyűlésének az összehívásához Remélhetőleg nem lesz eső, ebben bíznak a Summerfest szervezői. 2021/08/09 - 16:07. Szigetszentmikló

Vendégértékelések . Guttenberg nyomda történeti kiállítás értékelése 9.6 a lehetséges 10-ből, 11 hiteles vendégértékelés alapján 827 szolgáltatás akac témakörben budapest területén, felhasználói véleményekkel, elérhetőséggel, nyitva tartással és útvonaltervezővel DÉLPESTI HORGÁSZ EGYESÜLET Adószám: 19623881-1-43 1203 BUDAPEST XX HELSINKI U Pontosan tíz évvel ezelőtt, 2004. október 3-án indult a Született feleségek, amelynek öt alapszereplője a való életben is volt már férjnél, mégis csak az egyikük tűnik igazi született feleségnek, a többieknek mind volt pár kísérlete a férfiakkal. Az évfordulóra magánéleti körképpel emlékezünk